Bezpłatny egzemplarz kwartalnika Forum Budowlane


Kwartalnik Forum Budowlane za darmoJeżeli ktoś interesuje się budownictwem, to powinien zamówić bezpłatny numer tego kwartalnika 🙂 Może jak Wam się spodoba skusicie się na więcej 🙂

Opis najnowszego numeru 6/2012 :

„W bieżącym wydaniu szczególnie polecam Państwa uwadze dodatek specjalny „Forum Budowlane Energetyka”. Periodyk przygotowany przez redakcję miesięcznika „Forum Budowlane” poświęcony jest wszystkiemu co związane jest z branżą energetyczną, od strony maszyn, technologii i realizacji.
W sektorze energetycznym wykorzystywanych jest wiele rodzajów sprzętu, zaczerpniętego bezpośrednio ze „zwykłego” budownictwa. Znaczną część stanowią jednak urządzenia zaprojektowane tylko i wyłącznie dla tego sektora. Są to chociażby specjalistyczne naczepy do transportu elementów elektrowni wiatrowych, czy żurawie do ich montażu, ale także dźwigi, podesty oraz rusztowania. W pierwszym wydaniu naszego dodatku opisujemy również budowę Zespołu Elektrowni Wiatrowych Czyżewo.
Zachęcam oczywiście do zapoznania się z artykułami znajdującymi się w „Forum Budowlanym”. W dziale „Rynek budowlany” tym razem dużo uwagi poświęcamy ośrodkom szkolenia operatorów. Poza wykazem, który jest publikowany w każdym wydaniu, zamieszczamy podstawowe informacje dotyczące oferty szkoleniowej wybranych ośrodków z całej Polski. Zwracamy uwagę na wyposażenie, park maszynowy i warunki, jakie zapewniają kursantom. Należy zaznaczyć, że wszystkie starają się, aby uczestnicy szkoleń mieli do dyspozycji nie tylko najnowocześniejsze pomoce dydaktyczne, ale także wykwalifikowaną kadrę wykładowców i instruktorów (str. 70–84).”

Aktualny bezpłatny numer kwartalnika „Forum Budowlane” można zamówić pod adresem:

http://www.forum-budowlane.pl/wydanie-drukowane/egzemplarz/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *