Czerwcowy numer Skarbu za darmo


Już od piątku, 14 czerwca! Tradycyjnie w prezencie dla klientów drogerii Rossmann:) Pytaj w kasie.

A oto, co we wstępniaku pisze nowa Naczelna, Agata Młynarska:

czerwcowy numer miesięcznika "Skarb"Brawo, tato!

Kiedy w parku widzę tatusia z dzieckiem, rośnie mi serce. Wróć, mężczyznę z dzieckiem, tak lepiej. Bo nic bardziej męskiego niż fajny facet otaczający opieką malucha, któremu poświęca kawał swojego życia i w którego jest wpatrzony jak w obrazek. Podobno mężczyźni nie wierzą, że bycie uważnym, zaangażowanym ojcem to istota męskości. I że to jest bardzo… sexy. A jest! Вyć ojcem to brzmi dumnie. W miesiącu, w którym obchodzimy Dzień Ojca, najcieplej jak można, pomyślmy o mężczyznach, którzy pomagają nam, ba, przejmują od nas opiekę nad naszymi dziećmi.

Wszystko się zmieniło, jesteśmy nowocześniejsi, ale także musimy nadążać za tym, co dyktuje nam twarda rzeczywistość. Kobiety są aktywne, pracują, pną się, dobrze zarabiają, co często powoduje odwrócenie tradycyjnych ról. Facet musi zająć się dzieckiem, a przynajmniej oddać mu dużą część swojego czasu wolnego. I tak jest sprawiedliwie.

Nie mają panowie łatwo, o nie. Wyzwolenie się ze stereotypu, wejście w nową rolę to duża rzecz. I my, kobiety, to doceniamy. Tę troskę, udział w mądrym wychowaniu, pewność i bezpieczeństwo, jakie mężczyźni dają swoim dzieciom. Przeczytajcie wywiad z Estelle, supermodelką, która już na starcie dostała od ojca to, co pozwoliło jej zdobyć świat: wiarę, że córka jest zdolna, silna, piękna, że sobie poradzi i będzie kimś. Czy to nie lepszy kapitał niż doładowanie dziewczyńskiego konta grubszą sumą pieniędzy na dobry początek?

O tym, jaką siłę daje dobre dzieciństwo i na kogo wyrastają dzieciaki, mające kochającego ojca, jeszcze jeden tekst, który chcę Wam polecić. To reportaż o Basi. Po stracie męża myślała, że jej świat się skończył. Do rzeczywistości pomogły jej wrócić cudowne, prawie dorosłe dzieci. W imię pamięci ojca, w imię miłości, która przecież trwa, choć taty już nie ma, zmotywowały mamę do walki z depresją, do rozpoczęcia życia na nowo. Bo to, jestem pewna, można zrobić w każdym momencie. Jeśli tylko ma się o kogo oprzeć plecy.

Czerwiec to także Dzień Dziecka, więc przytulamy do serca wszystkie nasze pociechy. Kochajmy je od pierwszych chwil. Dbajmy o nie z Rossmannem. Zajrzyjcie koniecznie do programu Rossnę, bierze w nim udział już 300 tysięcy mam! Jeśli spodziewasz się dziecka albo jesteś mamą maluszka i zależy Ci na tym, by otoczyć go najlepszą opieką, tylko sprawdzonymi produktami, może dołączysz?

Zaczyna się lato. Przed nami nagroda za rok pracy. Jedźmy nad morza, w góry, nad jeziora. Odpocznijmy. I bądźmy piękne. Jak? Zajrzyjcie choćby do artykułu na temat ładnych ust. Jak o nie zadbać, jak malować, żeby czarowały zmysły, żeby nasze odbicie w lustrze wywoływało uczucie: jestem gwiazdą! Każda z nas może to poczuć. Bo przecież każda z nas jest niezwykła, jedyna w swoim rodzaju.

Tego się trzymajmy. Realizujmy swoje pragnienia i potrzeby.

 
Pięknego czerwca Wam życzę.
Redaktor naczelna

Agata Młynarska

Źródło: rossnet.pl

{podziękowania za informacje dla Pani Katarzyny O.}

{jeżeli informacja była przydatna, kliknij „lubię to”, bądź udostępnij, skomentuj na naszym profilu – wtedy wiemy, że warto szukać więcej dla Ciebie :) }

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *