Darmowa prenumerata kwartalnika Profiokno


Prenumerata Profiokno za darmoDarmowa prenumerata kwartalnika dla osób zainteresowanych branżą stolarki drzwi i okien. Kwartalnik „Profiokno” można zamówić tutaj:

http://www.aluplast.com.pl/index.php?grupa=66&podgrupa=67

Chcesz wiedzieć więcej o czasopiśmie?

W połowie lipca 2009 roku na rynku pojawił się po raz pierwszy nowy, bezpłatny kwartalnik poświęcony tematyce stolarki okiennej i drzwiowej „Profiokno”. Wydawcą czasopisma jest firma aluplast, lider w produkcji systemów okiennych z PVC w Polsce.

Czasopismo “Profiokno” dostarcza fachową wiedzę i promuje nowoczesne rozwiązania w zakresie stolarki budowlanej. Użyteczne informacje znajdzie tutaj zarówno producent okien, dystrybutor, jak i projektant zainteresowany najnowszymi trendami w branży okiennej.

„Mimo iż jest to wydawnictwo firmowane przez aluplast, chcemy aby nasze pismo wyróżniała atrakcyjna merytorycznie treść i by każda z grup adresatów pisma mogła w nim znaleźć jak najbardziej praktyczne informacje, związane z ich działalnością. Stąd też do redakcji pisma staramy się zapraszać ciekawych autorów, gwarantujących odpowiedni poziom publikacji – informuje Marcin Szewczuk, redaktor naczelny Profiokno.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *