Darmowy numer Czas na Wnętrze 1


Czas na Wnętrze to pismo miłośników stylowych i komfortowych wnętrz.
Obecnie największy w Polsce magazyn o stylowych wnętrzach.

Czas na Wnętrze za darmoMiesięcznik ceniony jest za wierność swojemu mottu „od inspiracji do realizacji”, e-dodatek zamieszczany co miesiąc na stronie www.CzasnaWnetrze.pl (znajdują się w nim setki zdjęć przedmiotów zainspirowanych prezentowanymi w gazecie wnętrzami wraz z cenami i adresami sklepów) oraz za Poradnik Kupującego, który krok po kroku prowadzi przez skomplikowane, zakupowe ścieżki. Specjaliści doceniają także dobór sesji zdjęciowych, szatę graficzną i merytoryczną wartość tekstów.

W reportażach pokazywane są wnętrza w różnych stylach, urządzone z estetycznym smakiem choć niekoniecznie drogo i z przepychem. W spójnej koncepcji pisma ważne znaczenie mają też inne działy, poświęcone tematyce design, sztuki, a także promujące określone produkty rynkowe w rubrykach Dossier, Dekor, Poradnik Kupującego czy Zakupowe pokusy. Bardzo chwalone są nowe rubryki: „Art. & Collection” dla kolekcjonerów obrazów oraz „Ze smakiem” z przepisami unikatowych potraw.

Bieżące numer Czasu na Wnętrze dostępny też na tabletach

Aplikacja Czas Na Wnętrze jest dostępna w AppStore dla posiadaczy urządzeń wyposażonych w system iOS oraz Google Play dla użytkowników platformy Android.

Z okazji 3-letniego jubileuszu Czasu na Wnętrze oraz zbliżających się Walentynek, odbierz prezent i zamów aktualne wydanie elektroniczne za 0 zł! oraz wydanie papierowe przyszłego numeru za 0 zł!

ulubionykiosk.pl/dodaj/418 (e-wydanie)

oraz

ulubionykiosk.pl/dodaj/166/1544 (wydanie papierowe)

Edytowano 18 lutego 2013:

Dziś doszła wersja papierowa Marcowego numeru Czas na Wnętrze wraz z propozycją 30% rabatu, gdybym chciał zamówić roczną prenumeratę! 🙂

czas na wnetrze za darmo


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Darmowy numer Czas na Wnętrze