Lutowy numer magazynu „Skarb” za darmo


Każdy znajdzie w lutowym „Skarbie” coś dla siebie. Zapraszamy do najbliższej drogerii Rossmann od piątku 8 lutego. Skarb oczywiście jest w prezencie, spieszcie się!
W lutowym „Skarbie” mówimy o miłości. Oczywiście z okazji walentynek, które polubiliśmy. Bo nie ma nic milszego, niż dostać od kogoś czerwone serduszko albo spędzić uroczy wieczór z kimś wyjątkowym. Problem w tym, że coraz więcej kobiet (i mężczyzn) jakoś nie ma szczęścia.

Magazyn Skarb za darmoZastanawiają się: dlaczego nie mogę spotkać tego jednego jedynego, chociaż tak się staram? Barbara Dworakowska w Klubie Kobiet Skarbu odpowiada, że nie szukają jej tam, gdzie trzeba, czyli w sobie. „Wiele osób oczekuje, że miłość przyjdzie wtedy, kiedy druga strona zacznie coś robić, a one łaskawie to przyjmą. I najczęściej nie mogą doczekać się tej prawdziwej miłości”. Trzeba zatem wziąć sprawy w swoje ręce. „Czyli uprościć definicje miłości na uczucie łatwiejsze, bardziej dostępne i zależne tylko ode mnie. Mały drobny zabieg zamiany osoby, inny punkt odniesienia i z ofiary przemieniamy się w mistrza własnych relacji. To ja decyduję, kiedy i jak czuję. Jest to tylko ode mnie zależne”.

Przy takim założeniu zwiększa się prawdopodobieństwo, że kolejne walentynki spędzą Państwo z kimś kochanym, na przykład w Indiach lub Sri Lance. Tak jak gwiazda lutowego „Skarbu” Julia Pietrucha z narzeczonym Ianem Dow. „Czerpiemy z siebie nawzajem. Pochodzimy z tak różnych miejsc o tak odmiennych stylach, kulturze i mentalności. Każdego dnia dowiadujemy się o sobie czegoś nowego. I o światach, z których pochodzimy” – mówi Julia w wywiadzie dla „Skarbu”.

Czyli zrywamy z rutyną i pokazujemy ukochanemu, że nam zależy. Radzimy, jak i co ugotować we dwoje, jak zrobić się na bóstwo w tym szczególnym dniu i jak się wprowadzić w miłosne klimaty. Filmy i książki tylko dla dorosłych, które omawiamy w Koneserze, mogą bardzo podgrzać tę atmosferę. Tak żeby powrót do codzienności i zmagań, np. przykład z problemem pieniędzy w związku, nie był aż tak drażliwy. Szczegóły w artykule Sabiny Kujawskiej „Spółka: ona i on”.

Najmłodsze czytelniczki ( i czytelników) zachęcamy do przeczytania niezbędnika higieniczno-urodowo- zdrowotnego adresowanego tylko do nich. Młodych rodziców do artykułu o odporności małego dziecka, a wszystkich – do historii „nosów”, czyli opowieści o wielkich perfumiarzach. Każdy znajdzie w lutowym „Skarbie” coś dla siebie. Zapraszamy do najbliższej drogerii Rossmann od 8 lutego.

{podziękowanie z informacje Pani Katarzynie O.}

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *