Gra „The Settlers Online” za darmo


Wraz z przyjaciółmi weź udział w niesamowitych przygodach czekających na was w świecie The Settlers. Eksploruj nowe wyspy i chroń swe imperium przed najprzeróżniejszymi zagrożeniami.

The Settlers Online za darmo The Settlers Online to przeglądarkowa, darmowa gra strategiczna umiejscowiona w realiach uniwersum Settlersów.

Wyprodukowana przez Ubisoft Blue Byte, gra Settlers Online łączy znane już elementy rozgrywki komputerowej wersji Settlers z całkowicie nowymi możliwościami, przystosowanymi do przeglądarkowej gry online. Gracze mają możliwość założenia nowego miasta i dołączenia do tysięcy innych użytkowników sieci, by tworzyć gildie, bądź do nich dołączać, handlować zasobami i zdobywać lub wymieniać się bonusami w celu pomocy innym w budowie potężnego królestwa.

Grę rozpoczynasz posiadając małą osadę, która na razie jest niezamieszkała. Za pomocą różnych budowli między innymi stolarni, tartaków i kopalni miedzi, zamienisz malutką wioskę we wpływowe i kwitnące miasto. Już wkrótce na twojej ziemi będzie mnóstwo krzątających się osadników.The Settlers Online darmowa gra

Pozycja obowiązkowa dla każdego, kto zetknął się już kiedyś z serią „The Settlers” jak i tych którzy uwielbiają gry ekonomiczno-strategiczne.

Gra w polskiej wersji językowej, za darmo, można zalogować się poprzez konto Facebooka. Dostępna pod adresem: www.thesettlersonline.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *