5 bezpłatnych katalogów od Carpower


Poniżej opis 5 katalogów od Carpower – pamiętajcie, zamawiajcie tylko wtedy, gdy potrzebujecie 🙂

Katalog na 2013 rok obejmujący całą ofertę produktową Monacor-International.

katalogi od carpower za darmoNa blisko 800 stronach prezentujemy Państwu najnowsze produkty skierowane zarówno do profesjonalistów jak amatorów skupionych wokół branży muzycznej, oświetleniowej, elektronicznej, DIY i car-audio. Oferta obejmuje produkty Monacor sprzedawane pod markami IMG Stage Line, Monacor i CarPower. Dostępny jest w języku polskim.

Specjalistyczny katalog na rok 2012 z ofertą produktów z branży PA.

Na stronach katalogu zawarta jest oferta produktów skierowana do podmiotów zajmujących się instalacjami wysokonapięciowymi (technika 100V). Prezentujemy zestawy mobilne, elementy do budowy instalacji wewnątrz jaki i na zewnątrz budynków. Katalog dostępny jest w języku polskim.

Na rok 2013 przygotowaliśmy dla Państwa katalog, który prezentuje zebrane w jednym miejscu produkty związane z zabezpieczeniem mienia, dozorem video (SECURITY), monitoringiem.

Katalog oprócz produktów zawiera sugerowane rozwiązania instalacji, które mogą inspirować Państwa przy projektowaniu instalacji. Katalog dostępny jest w języku angielskim.

Katalog prezentujący ofertę produktów Monacor pod marką IMG Stage Line obejmującą sprzęt nagłośnieniowy i oświetlenie dla potrzeb sceny, dyskoteki, muzyków i DJów.

W katalogu prezentujemy m. in. nowe zestawy głośnikowe z serii PAB, aktywny system nagłośnieniowy TRITON-800, cyfrowy zestaw mikrofonów bezprzewodowych TXS-2402SET, czy też mikser dla DJ MPX-40DMP.

Katalog Carpower a w nim…

Zwracamy uwagę na nową i rewolucyjną serię wzmacniaczy NANO. Do tego nowe wersje subwooferów RAPTOR i SONIC. Wszystko po to by muzyka w samochodzie cieszyła jak nigdy dotąd.

Katalogi można zamówić pod poniższym adresem:

http://carpower.pl/catalogue

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *