Filtr dzbankowy Dafi za darmo [1000 sztuk] 5


dafi za darmoDafi zaprasza do wzięcia udziału w konkursie. Przekonaj nas dlaczego warto pić przefiltrowaną wodę.
Wszystkie opinie przeczytamy, a najlepsze nagrodzimy naszymi produktami!

1000 zestawów Dafi do rozdania na:

www.dziendafi.pl

Należy kliknąć ikonke na górze strony „konkurs Dafi”, a tam po zalogowaniu (można przez FB) polubić funpage, podać dane adresowe, wybrać kolor dzbanka i odpowiedzieć na pytanie otwarte „dlaczego warto pić przefiltrowaną wodę”. Zapraszamy!!!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5 komentarzy do “Filtr dzbankowy Dafi za darmo [1000 sztuk]

 • karlos

  Przede wszystkim odpowiedź należy rozpocząć od bezwzględnego przegotowywania wody z kranu do celów spożywczych, tak filtrowanej, jak i bezpośrednio z kranu. Filtrowanie wody zatrzymuje osady, w tym tlenku żelaza, ołowiu, także iły, piasek, osady tłuszczów i inne. Podobno nie ma problemu z kamieniem osadzającym się w czajniku. Woda tak przygotowana jest z pewnością czystsza i na pewno smaczniejsza.A jak sie ma malutkie dzieci to tymbardziej trzeba o to zadbać 😉

  W latach 80tych w USA, w mieście 700 tysięcznym, kiedy to społeczeństwo amerykańskie piło nieprzegotowaną wodę z kranu, bo tak to w stanach było, pewnego miesiąca wybuchła największa epidemia… ponad 450 tys. ludzi było zarażonych, po kilku odkryto przyczynę, otóż w wodzie była bakteria gnilna, która dostała się do wodociągu z szamba. Pech chciał, że właściciel szamba na przedmieściach był zarażony… Wodę należy gotować, a w Polsce, wody są strasznie zanieczyszczone i nie wierz w to, że pijesz coś czystego.

 • jmmjk4

  Faktycznie trudno jest mi coś napisać,ponieważ nigdy nie próbowałem wody filtrowanej,ale na pewno jest lepsza i można pić ją bezpośrednio.

 • liskowa171

  woda filtrowana smakuje dużo lepiej niż kranówa 🙂 nie ma w niej kamienia i ma inny smak jakby słonawy piłam u kuzynki bardzo mi smakowała niestety nie stać mnie na kupno dobrego dzbanka 🙁