Opaski odblaskowe od FitManiacy za darmo


Do wielkich rzeczy dochodzi się małymi krokami.

fitmaniacy logo21 grudnia 2012 r. wraz z końcem Kalendarza Majów, oficjalnie wystartował facebookowy profil FitManiacy. To projekt stworzony przez pasjonatów zdrowego stylu życia, którego celem jest przede wszystkim motywacja do pracy nad sobą.

Jak podkreślają autorzy: „Nie trudno jest rozpocząć ćwiczenia, trudno jest w ćwiczeniach wytrwać do końca. Chcemy stworzyć grupę pasjonatów sportu. Zależy nam, na zbudowaniu forum wymiany doświadczeń pomiędzy profesjonalistami a amatorami, którzy dopiero planują przygodę ze sportem. Sami przeszliśmy pewną ścieżkę i wiemy, że nie było nam łatwo.”

opaski odblaskowe za darmoKluczem do sukcesu jest motywacja, więc pomysł autorów może się sprawdzić. Zresztą już dziś, miło nam zauważyć, iż mimo okresu jesienno-zimowego, profil cieszy się dużą popularnością. Sportowa świadomość społeczeństwa wzrasta, a do wielkich rzeczy dochodzi się małymi krokami. Przyłączamy się zatem do zdrowej inicjatywy i zapraszamy na stronę: http://www.facebook.com/pages/Fitmaniacy/125878967563366

UWAGA KONKURS!

Wśród osób, które do dnia 31.12.2012 r. polubią profil oraz wyślą na adres: marcin@fitmaniacy.pl hasło: „KONKURS – GRUDZIEŃ 2012”, rozlosowane zostaną opaski odblaskowe, polepszające widoczność na drodze podczas jazdy rowerem, biegania. Ilość opasek ograniczona.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *