Przetestuj i wygraj aparat Fujifilm X20


Serwis fotopolis.pl rusza z kolejnym konkursem, w którym będziecie mogli przetestować i wygrać ciekawy aparat. Tym razem to jedna z nowości firmy Fujifilm – kompaktowy X20.

fujiX20 testuj i wygrajFujifilm X20 zadebiutował na początku roku na targach CES w Las Vegas. Podobnie jak jego poprzednik świetnie łączy stylowy wygląd z nowoczesnymi rozwiązaniami – dużą, 12-megapikselową matrycą X-Trans CMOS II oraz jasnym, szerokokątnym obiektywem Fujinon. Jeśli do tego dodamy sprawdzoną ergonomię – liczne tarcze, przełączniki i przyciski – otrzymamy aparat, który jest jedną z ciekawszych propozycji w segmenciezaawansowanych kompaktów.

Teraz możecie sami sprawdzić, czy jest tak w rzeczywistości – zaczynamy konkurs „Przetestuj i wygraj aparat Fujifilm X20„. Tradycyjnie czekamy na zgłoszenia zawierające odpowiedź na pytanie, dlaczego to właśnie Wy mielibyście przetestować ten aparat. Opiszcie swój pomysł na test, a my wybierzemy cztery najlepsze propozycje i przekażemy ich autorom aparat Fujifilm X20 do testu. Na zgłoszenia czekamy do 9 maja 2013 roku. Autor najciekawszej recenzji zostanie nagrodzony testowanym egzemplarzem aparatu! Zgłoszenia należy przesyłać za pomocą specjalnego formularza.

Więcej informacji -> TUTAJ!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *