Przesyłka dyplomatyczna od NATO (za darmo) 2


Oznaczenie dyplomatyczne NATOKto by się spodziewał 😉 Wielgaśna koperta bąbelkowa a w niej tyle makulatury, że nie jeden kolekcjoner ekologicznego zarobku by się ucieszył.

Po otworzeniu wyciągamy następujące części:

Plakat z NATO za darmo– Wielgaśny plakat „Pracując wspólnie dla pokoju i bezpieczeństwa” (wersja EN).

– Podłużny (naprawdę długi) plakat „Nato – time-line”, czyli historia NATO kroczek po kroku (wersja EN).

– Twarda teczuszka z opisem państw członkowskich, partnerskich i państw z którymi NATO prowadzi dialog. A w teczuszce 8 zagadnień związanych z NATO w formie wykresów, opisów i tabel. (wersja EN)

ulotka PL z NATO– Sprytnie rozwijana ulotka w której można otwierając zakładki poznać podstawowe informacje o NATO i jeżeli jest taka potrzeba zamówić ich więcej poprzez zawarty tam formularz zgłoszeniowy (wersja PL)

– 2 książeczki (format A5) o chwytnych tytułach „NATO po Pradze” (o nowych członkach i relacjach) i „NATO po Istambule” (o poszerzaniu zobowiązań wobec innych państw)

Informacje o NATO za darmo– 8 książeczek (format A4), 7 w wersji EN, 1 w wersji RUS. Ich tytuly to: „NATO in the Balkans” , „Afganistan”, Wepons of mass destruction”, „Crisis managment”, „Response and terrorism”, „Operations capabilities”, „Active Endeavour” i coś po rosyjsku 🙂

 

Szczerzę mówiąc nie pamiętam czy gdzieś znalazłem link by zamówić czy napisałem mailem prośbę o materiały :D, dla tych, którym to potrzebne zapraszam na „nato.int” gdzie część broszur jest dostępna online, a o resztę zawsze można zapytać 😉


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 komentarzy do “Przesyłka dyplomatyczna od NATO (za darmo)