Sudocrem za darmo 2


sudocrem za darmoSudocrem® to produkt dostępny na rynku Wielkiej Brytanii, Polski i wielu krajów europejskich, przeznaczony do pielęgnacji skóry niemowląt jako krem chroniący przed odpieluszkowym odparzeniem skóry oraz łagodzący skutki w przypadku wystąpienia odpieluszkowego odparzenia skóry. Sudocrem® aktywnie łagodzi podrażnienia i świąd, zmniejsza dyskomfort oraz chroni delikatną skórę dziecka przed drażniącymi substancjami (takimi, jak np. mocz lub kał). Sudocrem jest rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Pediatryczne.

Sudocrem® zawiera hipoalergiczną lanolinę – substancję, która tworzy na powierzchni skóry naturalną barierę ochronną, zapobiegając w ten sposób kontaktowi czynników drażniących (mocz i stolec) ze skórą.

Sudocrem® może również być stosowany w profilaktyce i łagodzeniu skutków innych problemów skórnych, które wymagają stosowania ochronnego kremu o dodatkowych właściwościach antybakteryjnych i przeciwgrzybiczych oraz łagodzących dyskomfort.

Sudocrem® zawiera kilkanaście składników, w tym m.in.:

  • hipoalergiczną lanolinę, która pomaga w utrzymaniu prawidłowej wilgotności skóry
  • tlenek cynku – środek o działaniu ściągającym, który zmniejsza utratę płynu tkankowego i pomaga w regeneracji drobnych uszkodzeń skóry
  • benzoesan benzylu i cynamonian benzylu, które zwiększają przyrost komórek naskórka, a także wspomagają i przyspieszają proces jego regeneracji
  • alkohol benzylowy – o właściwościach kojących i łagodzących podrażnienia. Wykazuje również właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybicze.

Sudocrem® jest dostępny w aptekach.

Jeżeli chcielibyście przetestować ten produkt przed zakupem, można poprosić mailowo o próbkę producenta. Po prostu piszemy, że chcielibyśmy przetestować produkt przed zakupem i prosimy o bezpłatną próbkę, podajemy nasz adres domowy i po kilku dniach listonosz przynosi Nam kopertę a w niej małe opakowanie kremu Sudocrem.

Aktualnego maila na który należy napisać znajdziecie ->Tutaj!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 komentarzy do “Sudocrem za darmo