Ankiety za kasę i bony towarowe od Toluna 1


Jeżeli lubicie wyrażać swoją opinię w setkach tematów, lubicie głosować w ankietach, lubicie zgłaszać się do testowani nowych produktów i jeszcze za to chcecie być wynagrodzeni przelewem na PayPal bądź bonem towarowym do sklepu SMYK to Toluna jest stworzona dla Was.

tolunaToluna.com jest społecznoscią internetową, dzięki której możesz się wypowiedzieć na dowolny temat. Daj się wysłuchać dzięki ankietom i opiniom bezpośrednio na Toluna! Pozwól innym ludziom dowiedzieć się co myślisz i dowiedz się, co oni mają do powiedzenia, dzięki samodzielnie utworzonym ankietom i opinią

Oprócz całkowicie wolnej ekspresji na praktycznie dowolnie wybrany temat, możesz także kształtować świat, w którym żyjesz poprzez wpływanie na niektórych z wiodących producentów za pośrednictwem ankiet. Każda usługa, którą oferuje Toluna  w serwisie jest bezpłatna, a dla wielu elementów społecznościowych możesz w nagrodę otrzymać punkty, które mogą zostać przekształcone w losy na naszą comiesięczną loterię pieniężną, bony towarowe lub przelew PayPal w obszarze nagród.

Co czyni toluna.com najlepszą społecznościową stroną internetową? Ty oraz pozostałych 4 000 000 uczestników zatem nie zastanawiaj się dłużej i zarejestruj się, aby poznać podobnie myślących ludzi!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Ankiety za kasę i bony towarowe od Toluna

  • ksiądz / niepelnosprawny.org

    tolune nie polecam, mimo, iż są tam ciekawe konkursy i nagrody, to będąc tam prawie dwa lata nic nie dostałem