Pieniądze za ankiety w ePanel


zarabiaj na ankietach w ePanelePanel to jedno z największych w Polsce forów badania opinii publicznej. Udział w badaniach przez Internet daje respondentom nie tylko możliwość wyrażenia własnej opinii. Pozwala im również mieć realny wpływ na kształt reklam, projektowanie produktów oraz kreowanie wizerunku marek. Co więcej, za poświęcony nam czas respondenci są wynagradzani. Zarabiane pieniądze mogą przelewać na własne konto bankowe lub przekazywać na cele charytatywne.

Ilość ankiet jest naprawdę różna dla różnych grup osób. W zależności czy spełniamy wymagania przedstawione przez zleceniodawce.  Każda ankieta, której profilowi odpowiadamy, ma zazwyczaj jeszcze ankietę wstępną, gdzie po kilku pytaniach nam albo podziękują (wtedy wynagrodzenie za nasz trud wynosi 0,2 zł), albo przejdziemy dalej co w zależności od długości ankiety pozwoli nam na zarobek kilku złotych za ankietę.  Wypłata na nasze konto przelewem po przekroczeniu 50zł.

Dodatkowo każdy zarejestrowany uczestnik bierze udział w comiesięcznym losowaniu nagród. Udział w losowaniu jest upominkiem od ePanel dla uczestników za samą chęć pozostawania w bazie danych.

By zarejestrować się w ePanel kliknij TUTAJ!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *