Starter Virgin Mobile za darmo


Operatorzy telefoni komorkowej, na zmiane przescigaja sie w coraz to lepszych pakietach, dostepnych przy zamowieniu darmowej karty SIM.

Oferty bezplatnych zestawow z karta sim pojawiaja sie dosc czesto, dzis zapraszamy do sieci Virgin Mobile.

Darmowa starter mozecei zamowic pod ponizszym adresem:

virginmobile.pl/darmowy-starter

 

Troche o Virgin Mobile?

W Polsce Virgin Mobile jako MVNO rozpoczął działalność 22 sierpnia 2012 roku. W marcu 2016 roku sieć miała ponad 400 tys. klientów, a do końca 2018 roku planuje mieć milion aktywnych kart SIM. Od czerwca 2015 roku liczba nowych klientów wirtualnego operatora rośnie nawet o 1100 abonentów dziennie. W dniu 15 października 2015 roku Virgin Mobile jako pierwszy operator w Polsce wprowadził całkowicie darmowy, odnawialny pakiet #Freemium zawierający internet oraz rozmowy i smsy do wszystkich sieci w zamian za wyrażenie zgody marketingowej drogą elektroniczną. W przypadku gdy nie posiadamy pakietu internetowego bądź wyczerpiemy jego limit transmisja danych jest bezpłatna i nielimitowana, jednak odbywa się z prędkością 32kb/s. Korzysta z infrastruktury sieci Play, T-Mobile oraz tymczasowo z sieci Plus. Dostęp do technologii LTE oraz HD Voice jest możliwy tylko w zasięgu macierzystym P4 (Play). Od stycznia 2017 sieć oferuje usługi abonamentowe.

 

{prosimy – kliknij „lubię to”, bądź udostępnij, skomentuj na naszym profilu – wtedy wiemy, że warto szukać więcej dla Ciebie :)}

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *